Langerak de Jong
  • Official dealer Douwe Egberts koffiemachines
  • Rijke melanges van Primo Bravo koffie
  • Op afspraak geleverd

Etna Dorado Espresso Compact

De Etna Dorado Compact, voor heerlijke verse bonenkoffie in een compact formaat

Etna Dorado Espresso Compact

De Etna Dorado Compact, voor heerlijke verse bonenkoffie in een compact formaat

  • compact formaat
  • barista kwaliteit koffie
  • hoogwaardige onderdelen
Zetsystemen Espressobonen
Dranken Koffie, Espresso, Cappuccino, Wienermelange, Cacao, Heet water, Melkpoeder, Suiker, Kannenfunctie, Met vaste wateraansluiting, Met waterreservoir
recyclebaar voor ong. 96%
Download de brochure Download het schoonmaakplan

Over dit product

De Etna Dorado Compact is een strak vormgegeven koffiemachine met Italiaanse uitstraling. De Dorado Compact is de ideale keuze voor iedereen die op het werk wel wil genieten van verse bonenkoffie, zonder dat dit ten koste gaat van de ruimte.

Door de compacte afmetingen past de Dorado Compact onder iedere keukenkast. Het bijvullen van de koffie blijft altijd mogelijk door de slimme afsluiters, ook bij ruimtegebruik kunnen de inhoudscontainers worden bijgevuld.  

De Etna Dorado Compact wordt geleverd met een kleurentouchscreen of tiptoetsen. 

Vraag vrijblijvend een offerte aan. Wij nemen contact op voor advies! 

Ook voor thee zonder koffiedruppels

Door de aparte uitloop voor heet water is de thee snel gezet, zonder dat er koffiedruppels in het theeglas belanden.

Gebruiksvriendelijk zonder oponthoud

De Etna voert de reiniging zelf uit. Alle andere meldingen worden overzichtelijk op het beeldscherm weergegeven. De machine is gebruiksvriendelijk en servicegericht. Zo blijft de Dorado Compact lange tijd zijn werk doen, zonder oponthoud.

Opties en extra’s 

  • Bijpassende koppenwarmer
  • Betaalsysteem voor munten of draadloos betalen  
  • Watertank voor opstelling zonder vast wateraansluiting
  • Mogelijk met aangepaste behuizing of in andere kleuren