Personeel

Directie

Peter Langerak

Peter Langerak

Algemeen directeur

p.langerak@ldj.nl

Henk-Jan de Heer

Henk-Jan de Heer

Commercieel directeur

hjdheer@ldj.nl

Han Marinusse

Han Marinusse

Logistiek directeur

h.marinusse@ldj.nl

Verkoopadviseurs

Pieter Nelisse

Pieter Nelisse

Verkoopadviseur

pnelisse@ldj.nl

Aernout Ariese

Aernout Ariese

Verkoopadviseur

a.ariese@ldj.nl

Michel Stehouwer

Michel Stehouwer

Verkoopadviseur

mstehouwer@ldj.nl

Daniël Wassink

Daniël Wassink

Verkoopadviseur

dwassink@ldj.nl

Kirsten

Kirsten

Commercieel Secretaresse

k.vanhoek@ldj.nl

Verkoop binnendienst

Ineke

Ineke

Hoofd verkoop binnendienst

verkoop@ldj.nl

Sonja

Sonja

Verkoop binnendienst

verkoop@ldj.nl

Nancy

Nancy

Verkoop binnendienst

verkoop@ldj.nl

Nanette

Nanette

Verkoop binnendienst

verkoop@ldj.nl

Stephanie

Stephanie

Verkoop binnendienst

verkoop@ldj.nl

Telesales & Marketing

Sietie

Sietie

Hoofd Telesales

sales@ldj.nl

Diana

Diana

Telesales

sales@ldj.nl

Sandra

Sandra

Telesales

sales@ldj.nl

Mirelle

Mirelle

Telesales

sales@ldj.nl

Corinne

Corinne

Telesales

sales@ldj.nl

Lennert

Lennert

Online marketing

l.hut@ldj.nl

Administratie en inkoop

Arielle

Arielle

Debiteurenbeheer

a.krijgsman@ldj.nl

Stefan

Stefan

Inkoper

s.rutjes@ldj.nl

Jolanda

Jolanda

Administratie

administratie@ldj.nl

Logistiek

Arie van Kuijk

Arie van Kuijk

Hoofd logistiek

avankuijk@ldj.nl

Frans

Frans

Chauffeur

Peter

Peter

Chauffeur

Corstiaan

Corstiaan

Chauffeur

Marcel

Marcel

Chauffeur

Ramon

Ramon

Chauffeur

Bert

Bert

Chauffeur

Ron

Ron

Chauffeur

Mark

Mark

Chauffeur

Technische dienst & Full operating

Henk Van Velzen

Henk Van Velzen

Hoofd technische dienst & Full operating

h.vanvelzen@ldj.nl

Gerard

Gerard

Monteur

Junior

Junior

Monteur

Pim

Pim

Monteur

Arco

Arco

Monteur

Jos

Jos

Operator

Patricia

Patricia

Operator

Bep

Bep

Kwaliteitscontroleur

Patrick

Patrick

Planner operators en technische dienst

Jeanny

Jeanny

Operator

Samir

Samir

Operator

Thea

Thea

Operator

Nel

Nel

Operator

Katinka

Katinka

Operator

Johnny

Johnny

Operator

Marcella

Marcella

Operator

Annemarie

Annemarie

Operator

Wil

Wil

Operator

Irma

Irma

Operator

Magazijn

Henk Termaat

Henk Termaat

Hoofd magazijn

magazijn@ldj.nl

Leen

Leen

Magazijnmedewerker

Pero

Pero

Magazijnmedewerker

Daniel

Daniel

Magazijnmedewerker

Stefan

Stefan

Magazijnmedewerker

Stefan

Stefan

Magazijnmedewerker

Maarten

Maarten

Magazijnmedewerker

Joshua

Joshua

Magazijnmedewerker

Jeffrey

Jeffrey

Magazijnmedewerker

Rodny

Rodny

Magazijnmedewerker

Elroy

Elroy

Magazijnmedewerker

Facilitair personeel

Daphne

Daphne

Interieurverzorgster

Kees

Kees

Tuinman